Araç İsteyin HeroCar Göndersin

 

 Son yıllarda kiralık araba şeklinde bir sektör oluştu. Bu sektör Rent a car adı ile ortaya çıkmış bir oluşumdur. Kişilerin günlük ya da haftalık, aylık ihtiyacı doğrultusunda araba ihtiyacını karşılayan bir sektördür.

 Sektörü hemen her yerde görebileceğimiz gibi çoğunlukla havalimanlarında rastlayabilirsiniz. Havalimanı Herocar Rent a car şirketlerinden günün 24 saati hizmet alabilirsiniz. Her türlü kompakt araç kiralaması, orta boy araç kiralaması, SUV kiralama ve lüks araç kiralaması yaparak henüz havalimanındayken gideceğiniz yerden araç kiralayarak uçaktan iner inmez konforunuza devam edebilirsiniz.

Ayrıca havalimanı rent a carlarından tek yönlü araç kiralaması da mümkündür. İş adamlarının dışında sadece gittikleri yerde tarihi yerleri dolaşmak için bile bu hizmeti kullanan kişiler bulunmaktadır.

 İster aracı kendiniz kiralayıp kullanabilirsiniz. İster şoförlü araç tercih edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Araç kiralamayı filo olarak da tercih edebilirsiniz. İşyerlerinde toplu bir müşteri alımınız ya da gezdirmeniz gerektiğinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda arabanız istediğiniz adrese getiriliyor ve anahtar teslim ediliyor.

 Oteller bu firmalarla anlaşmalı olabiliyor. Bu durumda işiniz daha da kolaylaşıyor. Otelinizden çıkmadan anlaşmalı olduğu kiralama firmasından aracınız otelinizden sizi alır ve istediğiniz yere kadar aracınızla gidebilirsiniz. Bu kolaylıktan faydalanmak işlerinizi kolaylaştırır. Normalde araç sahibi iseniz günlerce kendi aracınız için havaalanlarına otopark ücreti ödemezsiniz.

Ya da aracımı havaalanından tekrar eve kim götürecek gibi dertleriniz olmaz. Bazen araç masrafından kurtulmak için gerektiğinde kiralama yönetimini kullanmayı tercih eden kişiler bulunmaktadır. Günlük hayatında her zaman araç kullanmayan işine servisle giden kişiler yıllık araç masrafından kurtulmak için gerektiğinde araç kiralama yöntemi ile maliyetlerini azaltmayı tercih edebilmektedir.

 Bu hizmet ile istediğiniz anda aracınız yanı başınızda olacak. Hiç uğraşmanıza gerek kalmadan bir telefon görüşmesi sonunda istediğiniz marka araç kapınızın önünde sizi bekliyor olacak.

 

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil