Araç Kiralama

ARAÇ KİRALAMA

Dünyanın neredeyse bütün gelişmiş ülkeleri araç kiralama sisteminden yararlanarak ülkelerine gelen yabancılara ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan çalışmalar neticesinde bizim yurdumuzda da rent a car dediğimiz araç kiralama sistemi giderek yaygınlaşmaya ve bir sektör oluşturmaya başlamıştır. Nereye giderseniz gidin internet sayesinde hemen elinizin altında ve size bir tık mesafesi kadar yakın olan araç kiralama firmaları ile her şey daha pratik ve kolay olacaktır. Ulaşım büyük şehirlerin üzerine kabus gibi çökmeye başladığından beri rent a carın önemi daha da fazla öne çıkmaya başlamıştır. Araç kiralama firmaları içinde farklı olmayı başaran ve kendini kanıtlamayı başararak haklı yerini korumayı garanti eden şirketimizdeki araçların sayısı bir hayli, çoktur. Çok geniş bir müşteri potansiyelimizin olduğunu söylemek bizleri mutlu edecek en önemli unsurdur. Siz istediğiniz aracın bütün özelliklerinin söylüyorsunuz, biz o aracı sizin istediğiniz yere kadar getirip servis ediyoruz, işiniz bitince de yine aynı şekilde gelip aracı sizden teslim alıyoruz. Bu kadar kolaylık ayağınıza kadar gelmişken siz de bu güzel fırsatı değerlendirin ve bizim firmamızın araçlarını kiralamayı deneyin.

Uçak ile geliyorsanız hava limanına, tren veya otobüs ile geliyorsanız da gara kadar bu dediğimiz rahatlık ile sizin yanınızda olmaya söz veriyoruz. Araçlarımızın her türlü bakımı yapılmış olup eksikleri giderilmiştir, aracı kiraladıktan sonra hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Kasko ve yol yardımı da sizin için tarafımızca halledilmiştir. Araç kiralama bizim işimizdir, isterseniz iş yeriniz için ticari araç filomuz da vardır. İş yeriniz için yıllık, aylık veya haftalık ticari araçlarımız ile satış ve pazarlama yaparak azami yarar sağlayabilirsiniz. İçleri geniş olan bu araçlar yük taşıma konusunda bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliklere sahiptir. Kapıda duran araçlar eğer iş yapılmıyorsa o müddet zarfında sizin gider hanenizi zenginleştireceklerdir, ama kiralama yaparsanız araçların hiç bir şeyi ile ilgilenmek zorunda kalmayacağınız gibi kafanız da dinç olacaktır, başka işlere yoğunlaşmanız için bundan güzel fırsat bulamazsınız.

İnternet sitelerinin sayfaları araç kiralama firmalarının ilanları ile süslüdür, her firma kendini yere göğe koyamaz ve en iyisinin kendisi olduğunu söyler normal olarak, ama biz gerçekten de alanımızda 1 numarayız ve kendimizden sonra gelenlere yol gösteren öncü bir firmayız. Araç kiralama bizden sorulur derken bu özelliğimizi de göz önünde bulundurmanızı rica ediyoruz. Lüks araçlar, ekonomik araçlar, cipler, limuzinler hep bizim araç listemizdeki otolardır. Durmadan yenilenen oto modellerimiz ile dillere destan olduk, sıfır sorun ile hizmet anlayışı içinde olmamız ve müşterilerimizin isteklerini emir telakki etmemiz bizi ayrıcalıklı kılmaktadır. Bütün bunlara ilave olarak bir de uygun fiyatlı olmamız cazibe merkezi olmamız için yeterlidir.

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil
Haberler Haberler