Araç Kiralamak Daha Avantajlı Olmaya Başladı

Ülkemizde devletin uygulamış olduğu yüksek ÖTV ve Araç ihtiyacı olanlar oranları ile beraber bireylerin özel otomobil almaları çok yüksek maliyetleri ulaşmış durumdadır. Yurt dışından gelen bir otomobil bu vergiler ile birlikte neredeyse müşteriye ulaşana kadar iki katı fiyata ulaşmaktadır.

 Bunun ile birlikte yine yüksek orandaki MTV, zorunlu trafik sigortası, özel kasko gibi giderlerin olması, ayrıca yıllık muayenesi, bakımları ve yine dünya standartlarının çok üzerinde bir fiyatla satılan akaryakıt fiyatlarını da hesaba kattığımızda bir otomobilin maliyeti inanılmaz boyutlara gelmektedir. İşte bu noktada sizin için en avantajlı alternatif araç kiralama şirketleridir. Dudullu araç kiralama ve çevre bölgeler için hizmet veren firmalar sizin istek ve taleplerinize göre en uygun şartlarda ve sıfır riskle dilediğiniz süre kadar araç temin etmektedirler.

Dudullu araç kiralama ve bölgeye yakın diğer yerler için firmalar son model ve sorunsuz araçlarla hizmet vermektedir. Araç ihtiyacı olanlar için kiralama yöntemi hem daha ekonomik hem de daha sorunsuzdur. Bu yöntem ile siz sadece ihtiyacınız olan aracı talep ediyorsunuz ve geri kalan tüm işleri ile aracı kiralayan firma ilgilenmektedir.

 Gerek bireysel kiralamalarda gerekse de şirketler için filo tarzı kiralamalarda bu yöntem son yıllarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Araç almaya imkânı olmayan insanlar için acil ihtiyaçlarında araç kiralama çok önemli bir kolaylık olmaktadır. Aynı şekilde büyük Şirketler içinde durum aynıdır. Değişen çalışma koşulları ile şirketler personelleri için çok daha fazla sayıda araç temin etmek durumda kalmaktadırlar.

 Tüm bu araç ihtiyacını satın alma yöntemi ile yapmak oldukça büyük sermayeler ve riskler içerir. Bu yüzden firmalarda tüm bu araç ihtiyaçlarını aylık ya da yıllık avantajlı fiyat paketleri ile çok daha uygun şartlarda temin etmektedirler. Böylelikle firmalar aracın hiç bir yasal işleri ve bakımları ile uğraşmamaktadırlar.

 Bu detayların tamamını araç kiralama firmaları sizin için yerine getirmektedir. Sizde eğer araç ihtiyacınız var ise yapmanız gereken tek şey bir rent a car firması ile iletişime geçmeniniz ve aracınızı belirlemeniz. Çok daha uygun şartlar sizi bekliyor.

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil