Ayık Araç Kiralamada Herocar Avantajları

Aylık Araç Kiralama

Uzun bir seyahate çıkacaksanız ya da en kısa süre içerisinde tam olarak istediğiniz gibi bir araç mı arıyorsunuz? Kendi aracınızı kullanmamanız gerekiyorsa ya da henüz bir araç sahibi değilseniz, araç kiralama hizmetinden yararlanarak bu eksiği kolaylıkla kapatma şansına sahip olabilirsiniz. İster haftalık ister günlük ister aylık araç kiralama durumlarından faydalanabilir ve araçları dilediğiniz gibi rahat bir şekilde kullanarak yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Rent a car hizmeti veren bir firma olarak bu alanda profesyonel bir şekilde hizmetimizi devam ettiriyor ve her zaman çok daha iyi yerlere gelmeye özen gösteriyoruz. Sizler de hangi araçlara ihtiyacınız olursa olsun, hangi süre içerisinde araç kullanmanız gerekirse gereksin, derhal bizimle iletişime geçerek size en uygun aracı bulabilir ve kiralayabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet, Uygun Fiyatlar

Kurumsal bir firma olarak bu işi yapmaya özenle devam ediyoruz. Gerek haftalık gerekse aylık araç kiralama hizmeti sunarak her zaman çok daha iyi yerlere gelebilmeyi ve müşterilerimizi çok daha fazla mutlu edebilmeyi hedef olarak ele alıyoruz. Araç filolarımızı sürekli olarak yenilemeye devam ediyor ve 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde çağrı merkezimiz üzerinden de hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin bize çok daha hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilmesi ve her zaman çok daha kolay bir şekilde bilgi alabilmesi için hız kesmeden ve Ara vermeden profesyonelce bu işi yapmaya devam ediyoruz. Üstelik en uygun fiyatlar dahilinde en az üç gün araçlarımızı kiralık olarak sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Son Model Araçlarımızdan Faydalanabiliesiniz

Çok önemli ve çok güvenilir bir şekilde uzun yolculuklara çıkmanız gerekiyorsa, aylık araç kiralama filomuzda yer alan son model araçlarımıza göz atabilirsiniz. Kurumsal bir hizmet vermenin sunduğu vizyon ve misyonu her zaman müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Sizler de araç kiralamanız gerektiği zaman derhal form doldurarak gerekli olan tüm bilgileri alabilir ve sorularınıza çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat boyunca yanıt bulabilirsiniz. Araçlarınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

 

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil