Aylık Araç Kiralama

AYLIK ARAÇ KİRALAMA

Özel fiyatları ile kurumsal firmalara kiralık araç veren firmamızın hizmetleri saymakla bitmez. Aylık, yıllık, günlük veya haftalık periyotlar halinde yapılan kiralamalar da şirketlerin memnun edilmesi amaçlanmaktadır. Üretici firmalar kendi araçlarını iş olmayan günlerde garajlarında bekletmek zorunda kalmaktadırlar, giderek eskiyen, bakımlarının yapılması zorunlu olan bu araçlar maddi açıdan külfet oluşturmaya başlar. Sigortası vergisi gibi mecburi verilmesi gereken masraflar da göz önünde bulundurulursa kurumsal firmaların yapması gereken en güzel şey aylık araç kiralama sisteminden yararlanmaktır. Bu sayede hem araçlarına gereksiz masraf yapmaktan kurtulacaklar ve hem de kafaları eskiye oranla daha dinç olacaktır. Yok lastik yıpranması, yok motor bakımı yok daha bir sürü sıkıntıdan onları kurtaracak bu akıllı çözüme pek çok şirket uymaya başladı. Üstelik kiralama masrafları da gider hanenizdeki yerini alacak ve masraftan düşebileceksiniz. Biz size bu konuda gereken desteği vererek dilediğiniz sayıda ticari aracımızı aylık olarak kiralamaya hazırız.

Bunun yanı sıra uzun süreliğine başka bir şehre gitmek zorunda kalmış olabilirsiniz ve size mutlaka ulaşım sorununu ortadan kaldıracak bir araç gerekli olur, bu konuda da üzülmeyin yanınızdayız ister bir yıllık, ister bir aylık araç kiralaması bizim işimiz, sizin veya şirketinizin prestijini ortaya koyacak kalitede araçlarımız ile her zaman size destek olamaya başladık ve bütün bunları çok uygun fiyat aralıkları ile yapıyoruz. Bazen düzenlediğimiz kampanyalarla zaten çok ucuz olan fiyatlarımızı daha da aşağı çekerek müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Aylık araç kiralama bizim ülkemizde de giderek artan bir grafiğe sahip olmaya başladı, araçların tüm bakımını biz üstleniyoruz, sigortadan tutunda aylık bakımlarına kadar tamamen hepsini yaparak araçları size öyle kiralıyoruz size düşen bu araçlarla gerektiği gibi gezmeniz veya işlerinizi yoluna koymanızdır. Eğer ticari araç filomuzdan yardım isterseniz son model, taşımaya yardımcı olacak araçlarımız ile size hizmet veriyoruz, ama özel olarak kullanacağınız araçlarınızı farklı modellerden seçtik, siz nasıl isterseniz o araç sizinle beraber bir ay boyunca olacaktır.

Aylık araç kiralamaları diğer kiralamalara göre gerçekten de çok ucuza geliyor, lüks oto olsun, panelvan dediğimiz modelde bir araç olsun aylık kiralama söz konusu olduğu zaman firmamızda çok ucuz. Hizmetlerimizden yararlanmaya başlayınca da anlayacaksınız ki biz diğer firmalardan çok farklıyız ve siz de bu farklılıktan yararlanmak ve ayrıcalıklı olmak isterseniz bizimle iş birliği yapmanız gerekecektir. Aylık olarak kiralayacağınız aracın size olacak maliyetini baştan bilmeniz ise kötü sürprizlerle karşılaşmamanız bakımından çok önemlidir, her gün maliyet hesabı yapmaktan kurtulacaksınız. Seçtiğiniz aracın modeli, tahminen yapacağınız kilometre ve isteyeceğiniz hizmetler aylık kullanımlarda fiyatları belirleyecek olan en önemli etkenlerdir. Bu hesaplamalar baştan yapılır ve ona göre karar vererek kiralama yaparsınız. 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil
Haberler Haberler