Beyoğlu Rent a Car

Beyoğlu, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden birisidir. Beyoğlu ilçesini
kuzeyden Şişli ilçesi, doğudan Beşiktaş ilçesi ve İstanbul Boğazı , kuzeybatıdan Kağıthne ve Eyüp ilçeleri ve güneyden Haliç çevrelemektedir. Böyle önemli bir güzergahta olup  , İstanbul'un en gözde ilçesi olan Beyoğlu 'nda çevre ilçelere olan ulaşımı kolaylaştırmak ve kısa sürede en iyi hizmeti sunabilmek için Beyoğlu Rent a Car olarak biz sizle için hazırız. 

Beyoğlu gibi tarihi bir merkezi gezmek isteyenlerin yapacakları aktif gezintiler için araç kiralama ile mutlaka tanışılması gerekecektir. İstanbul’ u gezerken aracınızın olması ve bu araçlar ile birlikte yoğun bir şekilde kendinize yer edinmeniz ise İstanbul’ un keyfinin daha iyi çıkmasını sağlayacaktır. Bütün bunların yanı sıra iş merkezlerinin en yoğunlukta bulunduğu Beyoğlu ve çevresinde birçok otelin bulunmasının yanında birçok araç kiralama firmasının da bulunması kişilerin seçme konusunda sorun yaşamasını sağlayacaktır.Böyle sorunlarla karşılaşmamanız için istediğiniz zaman istediğiniz yere aracınızı getirmek için sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve hizmetinizi en kısa sürede yerine getirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Beyoğlu Rent A Car ile kiralama işlemlerine sahip olmak isteyen kişiler için benzinli veya dizel, düz veya otomatik vites gibi özelliklere sahip araç seçeneklermiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra rezerve işlerinden yararlanmak ileri tarihler için istediğniz aracı erken rezervasyon seçeneğiyle kiralamak için özel olarak ayırma imkanınız bulunmaktadır. Bazı tarihlerde kampanyalar dâhilinde avantajlar da sunulmaktadır.Zamanınız oldukça değerli olduğunu biliyoruz ve bunun için daha kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.Araçların sizlere sunulmasında zaman ve kalite olanakları mevcut bulunmaktadır. 

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil