Esenler Rent a Car

Esenler İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan, Bayrampaşa ,Güngören,Zeytinburnu ve Bağcılar ilçeleriyle komşu olan bir ilçesidir.Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir. Esenler'i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları, şimdi Belediye oto Garajı olarak kullanılan Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, Su Terazisi ve garaj içinde yıkık vaziyette olan Kilise güzel bir mimari örnek olarak karşımıza çıkar. İstanbul surlarının yıkılmasından sonra bu bölge toprakları askeri bakımdan önem kazanmıştır.Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılardır.Bu kadar tarihi yapısı ve mimarisi olan bir ilçeyi toplu taşıma araçlarıyla istediğiniz şekilde ziyaret etmeniz mümkün olmayacaktır. Esenler oto kiralama olarak, aracınızla kiliseye gidip ziyaretinizi gerçekleştirdikten sonra, ayazma çeşmesiinden de ferahlamak için suyunuzu içip o doğal güzelliklerin tadına varabilirsiniz.

İstanbul Esenler Araç kiralama ile yoğun bir iş yeri çalışmasının bulunduğu Esenler de iş alanlarına ulaşımda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Esenler merkezinde bulunan iş merkezlerinin yoğunluğu buraya şehir dışından birçok kişinin gelmesini ve misafir olmasını sağlamıştır. Havalanına yakın olmamız sebebiyle de , şehir dışından veya yurt dışından gelen siz müşterilerimiz için hızlı bir şekilde araç temin edilmekte ve binlerce firmayı arayıp zaman kaybeden, güvenli mi araçlar bakımlı mı gibi sorulara cevap aramadan  hizmet alabilirsiniz. 

Uygun fiyatlardan ve belirli dönemlerdeki kampanyalardan yararlanarak en iyi araçları en ekonomik fiyata temin etmeniz mümkündür. Her firmanın amacı varlığı kar maksimizasyonunu en üst seviyede tutmaktır. Ancak bizim öncelikli varlığımız ve amacımız siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti en kısa sürede ,istediğiniz aracı size temin edebilmektir. 

Yakıt konusunda en cimri ama konfor konusunda en bonkör araçlardan sizin için en uygun olanları alabilirsiniz. Dilerseniz günlük kiralayın, haftalık, aylık ya da yıllık kiralayın. İsterseniz araçlarınızı şehir içinde kullanın veya şehir dışına çıkın, bu tamamen size kalmış..

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil