Gebze Oto Kiralama

GEBZE OTO KİRALAMA

Gebze’de uzun yıllardır oto kiralama sektöründe verdiğimiz hizmetler gönüllerde taht kumamıza neden olmuştur. Ucuz ve kaliteli araç filomuz ile Gebze ve çevresine gelen değerli misafirlerimizi diledikleri modelde araçlarla buluşturmak bizim görevimizdir. Gebze oto kiralama şirketi olarak istediğiniz zaman dilimleri içinde size araç kiralayarak kendimizi kanıtlamak en büyük arzumuzdur. Bu yüzden açtığımız internet sitemiz her konuda sizleri bilgilendirecektir. Hangi model aracı istediğinize karar verin gerisi çok kolay, otomatik, düz vites, dizelli, benzinli zengin araç koleksiyonumuzu her geçen gün yeniliyor ve çoğaltıyoruz. Şoförlü veya şoförsüz olarak da araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Yıllık, aylık, haftalık veya günlü kiralama seçeneklerimiz ile sizlerin mutluluğu için varız. İsteğiniz üzere, iş yerinize, evinize, hava alanına veya nereye isterseniz oraya kadar ücretsiz olarak araçlarımızı getirir ve sonunda da yine teslim alırız.

Saat mefhumumuz yoktur, 7/24 sizin için hazır beklemekteyiz, ne kadar isterseniz o kadar araç kiralayabilirsiniz. İşleriniz için ticari araçlarımız da filo haklinde kiralamanıza açıktır. Ürün taşıma, satış ve pazarlama için bizim araçlarımızdan iyisini bulamazsınız, geniş iç hacimleri ile dilediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz. Gebze oto kiralama firmamız deneyimli personelleri ile her zaman yanı başınızda olma sözü veriyor. Sevdiklerinize konforlu ulaşımın yolu bizim araçlarımızdan geçer,  nerede olursanız olun rahat etmek ve özel aracın keyfini sürmek hakkınız var, biz zaten bu amaç için kurulduk. Ücretlerimiz son derece makul fiyatlarla sınırlandırılmıştır, iletişime geçmek için internet sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz. Her türlü sorunuza cevap verecek olan uzman kadrolarımız var, mail adresinize bütün sorularınızı yanıtlayarak göndereceklerdir.

Araçlarımızın bakımları günü gününe yapılmaktadır, gerek motor ve gerekse lastikler ve diğer aksamlar için periyodik bakımlar bizim için olmazsa olmazdır. Araçlarımızı kiraladığınız zaman aklınızda soru işaretlerinin olmaması için uğraş vermekteyiz. Zaten bizimle bir kez çalıştıktan ve araçlarımızdan kiralama yaptıktan sonra ne demek istediğimizin ayrımına varacaksınız. Gebze oto kiralama bizim ile renklendi, piyasa bizim ile hareketlendi ve canlılık kazandı. Uygun fiyatlarla araç kiralama nasıl oluyormuş herkes anladı. Son model araçlardan tutunda ekonomik araçlara kadar aradığınız her model otoyu bizde bulacaksınız. Rezervasyonlarınızı online olarak da yaptırabilirsiniz, ne zaman derseniz aracınız o zaman sizin emrinizde olacaktır. Siz özelliklerini ve modeli belirleyin gerisini bize bırakın, araç filomuzdaki otolardan bir tanesi illa ki sizin içindir. Prestijinizi arttıracak olan araçlarımız ile verimli seyahatler ve iş anlaşmaları yapacağınızdan ve azami ölçülerde yararlanacağınızdan eminiz. Dilerseniz araç filomuzun ticari araçlarından da yararlanarak şirketinizin maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Araçların bakımı, sigortaları, eskiyen lastikleri ve bunun gibi sorunlarla uğraşmaktansa kendinize işinize odaklayarak daha verimli olacaksınız ve kiralama masraflarını verginizden de düşebilirsiniz. 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil
Haberler Haberler