Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy araç kiralama

İstanbul un bir semti olan Kadıköy de pek çok hizmet sektörü vardır. kadıköy nüfusu yaklaşık 650 bin civarıdır. Burada hizmet veren oto kiralama sayısı ise yaklaşık 60 tanedir. Burada otomotiv, çelik, gıda, elektrik ve kimya gibi pek çok sanayi alanına sahiptir. Bunların en yenisi ve günümüzde bu alanda da ilerleme kaydeden oto kiralama şirketleridir. Bu firma ile uzun ve kısa dönemli kiralamalar yapabilirsiniz. Zaten müşteri odaklı bir çalışma merkezi olduğu için size yardımcı olacaklardır. Burada bulunan Kadıköy araç kiralama da bunlardan en iyisi ve güvenilir olanıdır. Diğer oto kiralama şirketlerine nazaran daha güvenilir ve köklü bir yapısı vardır.

Günümüz koşullarında araç kiralama konusunda güvenilir olmak ve verdiği araçların konfor ve standartları da yüksek olması gerekir. Kadıköy araç kiralama ile konforu ve rahatı aynı zamanda güveni bir arada hissedeceksiniz. Modeli yüksek sıfır arabalarla ve kişiye özel hizmetiyle farkını fazlasıyla ortaya koyuyor. bu modeller arasında audi A3,Volkswagen tiguan ,ssangyong karondo,ford focus ve seat lbiza modelli arabalarıyla hizmetinizdedir.fiyat olarak  günlük 100 200 tl arasında  arabaların modelleri ve konforuna değişim göstermektedir. . Her araç kiralanabilir fakat sağlam olması güvenli olması ve konforlu olması her yerden ve her zaman alınamaz. Araçların bakımlı ve son model olması sizi yarı yolda bırakmaması ilk aranılan özelliktir.

Kadıköy araç kiralama her anlamlı ayrıcaklı bir şirkettir. Bu şirkette çalışan personelin güler yüzlü olması ve aynı zamanda bir danışmanlıkla yönlendirme yapmaları çözüm odaklı olmaları da bu firmayı tercih etmelerinin en önemli sebebidir.  Eş dost akrabada araba yok ve acil araba gerekiyorsa haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren kurum her an yanınızda. Ayrıca her aracın kaza sigortalı olması verilen hizmetin ne kadar önemsendiğini de ortaya koyar. İstanbul da birçok oto kiralama var fakat neden bu firma tercih ediliyor derseniz tabii ki güvenilir kaliteli araçlarının yanı sıra müşterilere sunulan hizmet farkıdır. Belirli prosedürler uygulanarak istediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz. Bu araçlar bazen günlük saatlik haftalık ve aylık olarak kiralanabiliyor.

Bu firma ile şehir içi şehir dışı kiralama yapabiliyorsunuz. Son model araçlar ile size hayatı kolaylaştırmak için yanınızda. Abs hava yastığı klima CD çalar ve her zaman temiz tutulan araçları ile bu ilçede ve sizden gelen memnuniyetle hizmetlerine devam etmektedir. Her geçen gün hizmet kalitesini artırmakta olan bu oto kiralama siz müşterilerinin memnuniyeti ile daha da kalitesini arttırmaktadır. Müşteri memnuiyeti her yerde olduğu gibi burada da en önemli unsurlardan bir tanesidir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı çalışan dürüst güvenilir temiz ve günümüz piyasa koşullarına göre daha ucuza konforlu araç kiralama olanakları ile çevresine hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil
Haberler Haberler