Mecidiyeköy Rent A Car

Mecidiyeköy Rent A Car

Türkiye nin önemli ticaret ve sanayi merkezlerinden biri olan İstanbul un en ö nemli semtlerinden bir tanesidir. Burası çeşitli ekonomik ve sosyal hayatlarını içinde barındıran şirin bir ilçedir.  Mecidiyeköy de yer alan iş kolları arasında oto kiralama alanında kendisini kanıtlamış ve çevresinde sosyal ilişkileri kuvvetli olan mecidiyeköy rent a car ile hizmetlerine devam etmektedir. Bu rent a car ile internet ve randevu yolu ile iletişim kurabilirsiniz. En ekonomik olandan en lüks olana kadar tüm modelli araçlar vardır. Tercih etmek ise sizin maddi durumunuzla ilgilidir. Mecidiye köy rent a car diğer firmalara göre daha kaliteli ve güvenli yapıya sahiptir. Günün her anında 7 24 hizmetinizde olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yanıt vermektedir.

 

Mecidiyeköy rent a car ile her an hizmet veren ve müşteri odaklı çalışan tecrübeli bir firmada sizin de isteklerinize cevap verebilecek bir hizmet mutlaka vardır. Günümüzün teknoloji ve ekipmanlarının kulanım alanının artması ve araç sektöründeki yükseliş bütün özellikleri ile araç piyasasında takip edilmektedir. Araç filosunda bulunan son model araçları ile standartların üzerinde hizmet anlayışı sunan kurum sizi ve sevdiklerinizi şubesinde ağırlamaya davet ediyor. Hemen hemen her model ve yaştaki araçları ile özel gün ve gecelerde size hizmet sunan kurum araç konusunda sizi yarı yolda bırakmaz. Özel araçları ve standart araç segmenti ile ister şoförlü ister şoförsüz araç kiralama olanağı sunar. Saatlik günlük haftalık aylık ve yıllık araç kiralama ile sizlere hizmet vermektedir.

Mecidyeköy rent a car ile rahatı güveni ve konforu bir arada hissedeceksiniz. Belirli prosedürler uygulandıktan sora kiralayabileceğiniz bu araçların hepsi kaza sigortalıdır.  Buda bu şirketin ne kadar kaliteli olduğunu ve sizlerin güvenliğini düşündüğünü ortaya koyar. Böyle bir durum ortaya çıktığında yani yaşanan bir kazadan sonra müşteriyi zor durumda bırakmamak adına yapılır bu uygulama. Her araç kiralanabilir fakat sağlamlık güven ve konfor her yerden ve her zaman alınamaz. Araçların bakımlı ve son model olması sizi yarı yolda bırakmaması ilk aranılan özelliktir. Araçları modeli ise yakıt ve zaman olarak değişiklik gösterir. Çalışanlarının ise güler yüzlü ve müşteri odaklı ve çözüm odaklı olması da en önemli ayrıcakları arasındadır.

Bu firmanın en önemli hedefi ise daha çok müşteri ile daha çok tercih sebebi olarak kalitesini arttırmaktır. Günlük araç kiralama ücretleri ise 100 200 TL arasında arabanın modelline göre değişiklik göstermektedir. Bu rent a car ile fazla uğraşmadan aracınızı kiralaya bilir ve özel müşterisi konumuna gelebilirsiniz almış olduğunuz aracı tekrar teslim ederken de tekrar Mecidyeköy rent a car bürosuna getirerek aracı teslim edebileceklerdir. tüm anlamıyla tercih sebebi olan bu firma sizleri bekliyor.

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil