Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama
 

Her hava limanında yer alan araç kiralama alanı Sabiha Gökçen Araç Kiralama ile bu yerde de göreve devam etmektedir. Her ülkenin dışa yüzünü yansıtan ve iç hatlara yönelik uçuşları ile de hizmet sunan çok sayıda hava limanı ülkemizde yer almaktadır. Bulundukları yer ve konum olarak birbirinden farklı özelliklere sahip olan hava limanları ile konum olarak değerli yerde bulunmaktadır. İstanbul ve çevresine yatırımlarına devam eden kurum bu alanda dünyanın gözde kiralama şirketleri ile çalışmakta ve yatırımlarına şekil vermektedir. Araç yelpazesi ile devamlı genişleyen araç sayısı ile kiralama alanında hizmetlerine devam etmektedir. Bu anlayışı ile konumunu güçlendirmektedir.

Sabiha Gökçen Araç Kiralama noktasında gelen her yolcuya hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan firma bu anlamda hizmet veren öncü firmalar ile çalışmaktadır. Ülkemizin yolarında görmeye alışkın olduğumuz fakat her zaman binme arzusu ile düşlerimizi süsleyen firmaların üst düzey modelleri de firma çatısı altında çalışmalarına yön vermektedir. Anadolu yakasında yer alan hava limanında gelen yolcu bölümünde sunduğu hizmetle kendi müşteri potansiyelini oluşturan ve araç bakımlarını aksatmadan yapan firma güler yüzlü personelli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizin bir kapısı konumunda yer alan iç pazarda da ağırlığı buluna hava limanında bulunan araç kiralama firmaları ile her kesimden insanlara hizmeti borç bilerek çalışmakta ve gelişmektedir.

Sunulan hizmete bir güler yüz ile teşekkür etmekten yana olan müşteri sayısı ile araç kiralama noktasında her zaman üst sıraları hedefleyen çalışmaları ile bunu daima göstermiştir. Sabiha Gökçen Araç Kiralama olarak hizmet anlamında sınır tanımayan işlemleri ve her zaman destek veren personeli ile araç kiralama noktasında gelişmektedir. Bu alanda yapılan araştırma ile elinde bulundurduğu araç filosu ile bu alanda söz sahibi olduğunu kanıtlamıştır. Bu yönüyle geleceğe güvenle bakması da yaptığı yatırım ve aldığı başarıların neticesinde olmuştur. Her marka ve modeli elinde bulunduran firma araçlardaki standart paketlerle de müşteriler sunduğu ücret kısmıyla da her anlamda memnuniyet ilkesini benimsemiştir.

Kurulduğu ve hizmet verdiği çevrenin geçmişi ve gelecekte alacağı rolü iyi tahmin eden personeli ile son model araç filosu ile çevreye hizmet vermektedir. Bu bağlamda üst düzey araçlarla sınıfındaki araçlara oranla daha az yakıt tüketimi sağlayan ve çevreye duyarlı motor seçeneklerini barındıran marka ve modellerle hizmet veren firma bu alanda başarıyı ilke olarak benimsemiştir. Kurulduğu bölgenin sanayi bölgesine yakın olması da her türlü araç arızsına müdahale etme konusunda da zamandan tasarruf etmektedir. Bir bakıma tüm ana kaynaklara yakın olması da Sabiha Gökçen Araç Kiralama firmasını bir adım öne çıkarmaktadır. Bu yönüyle diğer kiralama şirketlerine fark atan ve bu yönde kurumsal firma olmaya devam etmektedir.

 

 


 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil