Şile Rent a Car

Şile gibi turistik bir merkezde araç kiralama isterseniz, Şile Oto Kiralama size yardımcı olacaktır. Bu anlamda rahat hareket imkânının oluşması için bir aracın kolaylığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada tatilinizi yaparken de aynı zamanda konforlu ve rahat bir şekilde tatil yapmanız da ortaya çıkacaktır.Muhteşem ağlayan kayalarını aracınızla gezip, şelale karşısında da bir fotoğraf çekitrmek için istediğiniz an durup tatiln tadını çıkarabilirsiniz. 

İstanbul'un kalabalıklığından sıkıldınız ve işler sizi çok mu yordu?Kısa bir haftasonu kaçamağı yapmak istiyorsunuz ama aracınız mı yok? Çok değil İstanbul' a araçla 1 saat uzaklıkta olan Şile de rahat rahat dinlenebilmeki gezebilkmek, Şile fenerini kalesini görebilmek için Şile oto Kiralama günlük kiralama ile hizmetinize hazırdır.

Şile Kiralık Oto kiralama için , araçları kiralayacak olan kişilerle beraber karşılıklı bir güven oluşması önceliklidir. Şile Rent A Car olarak kişilerin yaş sınırı da önemlidir.Belirli yaş gruplarına kiralanması gibi bir şartın olması kaçınılmazdır. Firmaların araçlar konusunda teslim şartları da olabilir. Teslim edilen araçların sürelerinin uzatılması isteğinize bağlı olarak yapılabilmektedir. 

Araç kiralamak veya rezervasyon yaptırmak için müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil
Haberler Haberler