Tekirdağ Rent A Car

Tekirdağ Rent a Car

Geçmişinde çeşitli ülkelerin boyunduruğu altına giren Tekirdağ ülkemizin nadide illerinden birisidir. Bulunduğu coğrafya ve bölge bakımında son derce önemli bir konumda yer almaktadır. Türkiye nin balkanlara giden yolunda son duraklardan biri olan il geçmişi ile tarihe ışık tutmaktadır. Bu haliyle ülkemizin sanayi ve tarım illeri arsında yer alması Marmara denizine kıyısı olması ile büyük bir öneme sahiptir. Ülkenin hem balkanlarla çok yakın olması hem de Türkiye nin ticaret ve sanayi kenti olan İstanbul a hava deniz ve karayoluyla ulaşımının olması da il için ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Bu kadar önemli bir geçmişe ve coğrafi özelliğe sahip olan il içinde Tekirdağ Rent a Car katkıda bulunmakta.

Kurulduğu ve hizmet verdiği bölge anlamında çok büyük bir avantaja sahip olan Tekirdağ Rent a Car hizmetlerine insan verdiği değerlerle devam etmektedir. Bu anlamda kurulduğu coğrafyanın özelliklerini de iyi bilen kaliteli personeli hizmet veren araçlardaki modernlik ve mevsim şartlarına aldırmadan yoluna devam motor güçlerine sahip araçlarla bölgede hizmet vermektedir. Bölgenin mevsimsel değişimlerine ve iklimsel özelliklerine göre araç bulundurması da bu alanda yaptığı çalışmalara bir örnek gösterebiliriz. Trakya bölgesindeki ani hava değişimleri ile bölgede bulunan iş alanlarında da yerli ve yabancı kuruluşlarla iş birliği içinde olup kalitesini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Bölgede yer alan binin üzerinde firma ve çok sayıda turizm çehresiyle her alanda hizmet vermektedir. Her turizm bölgesinde yer alan turistik yerler ve şehir nüfusunun artmasıyla kırlara yapılan gezilerin de olması bölgede araç kiralama şirketlerine olan ihtiyacı gündeme getirmiştir. Bir anlamda bölge halkına zor zamanında yardım eden ve kuruluş amaçları arasında merkezinde insan olan kurum elinde bulundurduğu araç sayısı ve ürünlerinde kullandığı ekipmanlar ile her kesimden insan hizmet sunmasıdır. Tekirdağ Rent a Car da bulunan araç modelleri ise Hyundai Renault Opel Fıat gibi ülkemizde her zaman gıpta ile baktığımız modellerin farklı ve ilgi çekici tasarımlarıyla ekonomik ve sorunsuz olması da ayrı bir ayrıcalık olmuştur.

Her zaman bölge halkı tarafından takdirle karşılana firma bölge tarafından memnuniyet verici mesajlarda almaktadır. Yapılan işin en iyisini yapmayı amaçlayan firma bu anlamda motor hacmi tasarım ve fiyat olarak da gayet makul ücretlerle araç kiralaması yapmakta ve çevresinde her zaman insan odaklı çalışmalarıyla ismini yayması da bu yönde üstüne düşeni yapmaktadır. Her açıdan yaptığı yatırımların karşılığını alan ticari oto alanında da hizmet sunan yük taşıma konusunda da elinde bulundurduğu araç modelleri ile hem eşya hem yük hem de yolculuk amaçlı kullanılabilecek araç sayısı ile her zaman hizmeti borç bilen Tekirdağ Rent a Car bu anlayış ile hizmetlerine devam etmektedir.

 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil