İstanbul Rent A Car

İSTANBUL RENT A CAR

Türkiye’nin göz bebeği, dünyanın kıskanç bakışlarını üzerinde toplayan en güzel şehri olan İstanbul, yerli ve yabancı pek çok konuğu ağırlamakta ve onlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu gidiş gelişlerde de misafirlerin sıkıntı çekmeden ulaşım rahatlığı yaşayabilmesi için araç kiralama firmalarına çok iş düşüyor. İstanbul gibi çok büyük bir metropolde bulunan rent a car firmaları geniş bir skalada ele alınabilir. Avrupa yakası ev Anadolu yakasında ayrı, ayrı hizmet veren pek çok araç kiralama şirketi bulmak mümkün, bizde bu firmalardan biriyiz ve kalitemiz ile ön planda kalmayı her zaman başarıyoruz. İstanbul rent a car şirketleri hem ucuz ve hem de kaliteli olmak zorundadır, piyasada o kadar çok benzer firma vardır ki müşteri memnuniyetini baz alan ve onlara hepsinden daha çok değer veren bizim gibi rent a car firmaları her zaman daha popüler olmaktadır.

İster bir günlüğüne ister bir aylığına İstanbul’a gelin o trafik keşmekeşinden kurtulmak için mutlaka bizim ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Firmamızın araç filosu diğerlerine göre çok daha zengindir ve her gün yenilenerek sizlere daha iyi hizmet vermenin yollarını arıyoruz. İstanbul rent a car firmaları, yetenekli personeller eşliğinde yer ve zamanının sizin belirlediğiniz bir tarihte sizleri otonuz ile buluşturacaklardır. Online olarak yapacağınız rezervasyonunuz, sizi hemen aracınızla buluşturacak ve İstanbul’u gezmek için hiç vakit yitirmeyeceksiniz. İş seyahatiniz varsa da bizim araçlarımız ile gideceğiniz yere hemen ulaşarak zaman ve para kaybetmenizin önüne geçmiş olacaksınız. Ne marka araç isterseniz filomuzda mevcuttur, 4x4, minibüs, ekonomik araç, ticari araç ve limuzin servisimiz ile kalitenizi ispatlamış olacaksınız. İstediğiniz araç benzinli veya dizel olabilir, manuel veya tam otomatik de olabilir, bunların hepsini bir adreste bulmanın avantajını bizimle yaşayacaksınız. Şoförlü veya şoförsüz araçlarımız ile 7/24 hizmet vermek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Eğer sizi hava alanından almamızı isterseniz onu da yapıyoruz, ekiplerimiz uçağınızın alana inmesinden hemen sonra sizi bularak yanınıza gelecek ve mağdur olmadan aracınıza sizi ulaştıracaklardır. İstanbul rent a car olarak alanımızda tekiz, her şey müşterilerimiz içindir. Bazen de düzenlediğimiz kampanyalar ile piyasanın çok altındaki fiyatlar eşliğinde araç kiralaması yapmaktayız, bizi takip ederseniz bu kampanyalardan günü gününe haberdar olabilirsiniz. En çok tercih edilen otolar bizim firmamızdadır, kullanım kolaylığı içindeki araçlarımız ile zamanın nasıl geçtiğini farkına bile varamayacaksınız. Büyülü İstanbul sizi kendine çekecek ve onun güzelliklerine doyamayacaksınız. Bizim online servisimizden yararlanarak hızlı rezervasyon yaptırabilir ve hemen onay alabilirsiniz. İş toplantılarınız veya seyahatleriniz bizim araçlarımız ile farklı anlamlara bürünecek ve zorlanmadan dilediğiniz her yere kolaylıkla gidebileceksiniz. Unutmayın oto kiralama bizim işimizdir ve bizden sorulur. 

444 2 127 - 0533 421 60 75 ofis Mobil